№ 4
26 січня 2023 року

Урочистості з нагоди Дня молоді!

  • Середа, Сер. 17 2022
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

Заснувала це свято Генеральна Асамблея ООН 1998 року. У 2022 році в Україні вперше разом із усіма відсвяткували День молоді в серпні, а не в червні, як це було раніше.
Міжнародний день молоді був запропонований молоддю в 1991 році на І сесії Світового молодіжного форуму системи ООН у Відні. Форум рекомендував, щоб День молоді був оголошений для збору грошей, просування та підтримки Фонду молоді ООН у партнерстві з молодіжними організаціями.
Рішення про оголошення 12 серпня Міжнародним днем молоді було підтримано на І сесії Світової конференції Міністрів у справах молоді, що проходила в Лісабоні 8-12 серпня 1998 року.
До 2022 року в Україні День молоді щорічно припадав на останню неділю червня. Тобто подія мала б відбутися 26 червня 2022 року.
Однак молодіжні організації та рухи подали ініціативу про перенесення святкування на іншу дату, коли проводять Міжнародний день молоді в усьому світі.
29 липня 2021 року з метою підтримки прагнення української молоді до інтеграції в європейську спільноту, утвердження цінностей демократії та свободи, а також ураховуючи ініціативу молодіжних організацій і рухів, Президент України Володимир Зеленський установив в Україні День молоді, який відзначатимуть щороку 12 серпня в Міжнародний день молоді. Було підписано відповідний указ. Документ почав діяти з 1 січня 2022 року.
На віки вічні молодими залишаються українські юнаки та дівчата, віддаючи свої життя за рідну землю в борні з московською ордою...


У «лихі» 90-ті «епітети» на кшталт «ми були іншими» люди старших поколінь часто адресували своїм дітям і онукам, не завжди розуміючи їх. Особливо діставалося їм від колишніх фронтовиків.
– Ми у ваші роки вже країну захищали, – казали сивочолі солдати. – А ви хіба спроможні на щось подібне?
Не знали й не відали діди, що мине не так вже й багато часу і на українську землю зі зброєю в руках прийдуть онуки й правнуки тих, із ким вони колись ділили в окопах останній шматок хліба. А шлях їм перепинять їхні онуки та правнуки, проливаючи кров за право бути господарями у власній хаті.
Події, що розпочалися на Сході України ще у 2014-му, переконали найзатятіших скептиків, що молодь наша в більшості своїй горою стане за Україну. Уже тоді лави Українського війська, добровольчих батальйонів поповнили десятки тисяч молодих людей. Далеко не всі з них не те що вміли стріляти, а й навіть не бачили на власні очі того «калаша». Але всі вони були справжніми чоловіками й жінками – високоморальними молодими людьми, готовими жертвувати власними життями заради інших.
Цьогоріч війна росії проти України вкотре принесла кровопролиття та перекреслила мрії багатьох молодих українців. Знову чимало юнаків і дівчат пішли добровольцями до війська, щоб зі зброєю в руках захищати свою країну, долучилися до лав територіальної оборони, Збройних Сил України. Ви, українська молодь, вражаєте своєю незламністю та згуртованістю. Втілюєте величезну силу та стійкість нашого народу. Відстоюєте цінності демократії та свободи. Захищаєте свою Батьківщину та крокуєте вперед європейським курсом. Надихаєте кожного на добрі справи й допомогу країні. Мотивуєте до останнього боротися й відстоювати своє на рідній землі. Вселяєте впевненість у Перемогу!
Війна внесла в наші життя свої корективи. Президент Володимир Зеленський подовжив воєнний стан до 21 листопада 2022 року. Тому День молоді пройшов без розважальних заходів.
Цього дня в сесійній залі Прилуцької міської ради відбулося урочисте святкування Дня молоді!
Із вітальним словом до присутніх звернулася міський голова Ольга Попенко, яка наголосила, що святкування Дня молоді – це нагода ще раз підкреслити ту важливу роль, яку відіграє молодь у житті країни, привернути увагу до її проблем, адже саме молодим людям у всі часи доводилося розбудовувати свою державу.
За активну громадську позицію, особистий внесок у розвиток молодіжної політики міста та з нагоди Дня молоді міський голова нагородила кращих юних представників громади. Церемонія нагородження відбувалася за номінаціями: «Медичний молодіжний Оскар», «Нова генерація», «Честь професії», «Яскравий талант», «Україна починається з тебе», «Новий вимір» та «Зірки спорту».
Відзначили молодих спеціалістів: лікарів, музейників, бібліотекарів, спортсменів, талановитих студентів, переможців різноманітних конкурсів та олімпіад, волонтерів і наших мужніх захисників. Загалом близько 40 молодих представників Прилуцької громади отримали грамоти виконавчого комітету та матеріальне заохочення.

Інформація «ГП»

Прочитано 7911 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Молодь і час
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Фото зі статті

Новий склад комісії з преміювання Днями міський голова Ольга...
Останнім часом почастішали звернення на телефони як...
Скільки коштує маєток насправдіДепутат партії «Слуга народу»...
Сьогодні хіба що лінивий не обговорює ситуацію з неприйняттям...
Нещодавно автопарк комунального підприємства «Послуга»...
200 кВт-ийгенератор для КП «Прилукитепловодопостачання» Війна в...
Час від часу виникають непорозуміння між мешканцями...
1633 р. (390 років) – у місті засновано перші цехові організації. Я....
Організація харчування школярів у 2023 році З початком нового...

Хто на сайті

Зараз один гість и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама