№ 8
23 лютого 2022 року

Екзотика – не дивина!

  • Середа, Груд. 23 2015
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

Останнім часом українці полюбляють екзотику, і прилучани – не виняток. Екзотичні тварини в квартирах і будинках людей уже не дивина. Багато хто розводить змій, ігуан, різних хижаків, а тепер ще й африканських равликів ахатін. Про цих чудових тваринок я дізналася на початку літа й вирішила придбати їх. Жодного разу не пошкодувала, а навпаки – рекомендувала всім знайомим.

Ці незвичайні тваринки мають гігантські як для равликів розміри: їхня довжина може сягати 15-30 сантиметрів. Вони починають розмножуватися приблизно через рік після народження й можуть відкласти до 400 яєць.

На вигляд це звичайні равлики, але вони ще й маленькі масажисти-косметологи. Ці екзотичні тваринки роблять нас гарнішими, адже вони своїм слизом омолоджують нашу шкіру, затягують шрами, загоюють рани й опіки. Найважливіше те, що ахатіни не несуть шкоди здоров’ю людини та не викликають алергічних реакцій.

Процес лікування такий. Перед тим як саджати равлика на своє обличчя, обов’язково потрібно його нагодувати й покупати. Обличчя також слід чисто вимити, і тільки тоді можна приступати до равликотерапії. Після закінчення процедури, коли масажисти «пройдуться» по шкірі, не потрібно відразу витирати слиз равликів – бажано залишити його на півгодини, щоб був належний ефект.

Для догляду за ахатінами в домашніх умовах потрібні тепло та волога земля. Харчуються вони листям салату, овочами й спеціальним кормом із вівсяних пластівців та шкаралупи яєць. Також для них корисна каракатиця. Крім того, равликам-косметологам приносить задоволення, коли їх обприскують прохолодною водою.

Як бачимо, ахатіни не вибагливі, особливого догляду за ними не потрібно. Ці равлики є корисними для нашого тіла, а ще чудово заспокоюють і підіймають настрій.

Надія Булавка,

студентка ПГПК ім. І.Я. Франка

Прочитано 2098 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Град порад
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Телефон редакції

(04637) 35299

Реклама