№ 13
29 червня 2022 року

Торгівля допомагає виживати

  • Середа, Лип. 27 2016
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

З давніх-давен українська земля славиться своїми краєвидами, родючістю та працьовитими людьми, а також ярмарками, які й дотепер об’єднують всі народи Європи. Зокрема, в Прилуках їх проводиться два: Миколин – у травні, на честь Миколи Яковченка, та Воздвиженський, який відбувається у вересні під час святкування Дня міста. У рамках ярмарків проходять численні розважально-концертні заходи, але головним була й залишається торгівля. Відомо, що виникла вона з появою розподілу праці, як обмін надлишками виробів. Він мав спочатку натуральний характер, а з виникненням грошей були встановлені торгівельно-грошові відносини. 
Тепер щорічно в останню неділю липня з 1995 року Україна святкує День працівника торгівлі. Ця прадавня професія несе в собі традиції української нації, які сьогодні продовжують сучасні продавці. Щоденно сотні людей користуються їхніми послугами. Саме продавці запроваджують нові й нові технології купівлі-продажу, розширюють асортимент, чим і зміцнюють торгівельну промисловість та сталий розвиток економіки нашого міста та країни в цілому. У нинішній скрутній ситуації торгівля продукцією домашнього господарства дозволяє виживати городянам, які мають власні присадибні ділянки, та жителям району. Тепер вони теж продавці, тож напередодні Дня торгівлі я поцікавилася у них цінами та попитом на продукцію, яку вони пропонують покупцям. І от що почула у відповідь.

 

Людмила Ленець, продає молочну продукцію:
— Я займаюся молочною сферою майже все життя. Якби не корова, то й не знаю, як жила б на свої 1200 гривень. Молочко потрібне всім, а особливо тим, у кого є діти. Ціни на молоко стабільні, тримаються на рівні 20-25 гривень за 3-літрову банку.
Тетяна Хропата, продає овочі з власного городу:
— Зараз продаю огірки та помідори – на них попит великий, всі ж по домашнє йдуть. Вже дозрівають болгарський перець та баклажани, тож пізніше винесу і їх. Ціни у мене не «кусаються»: огірки по 8-9 гривень, в залежності від величини; помідори – по 25 гривень. Перець продаватиму по 5-7 гривень, а баклажани – по 9 грн. за кілограм.
Юлія Клунко, продає фрукти зі свого саду:
— Займаюся садом для себе, а цього року зібрали добрий урожай, тому й вирішила трохи продати. Торгую абрикосами, аґрусом, сливою. Як бачите, ціни різні. Абрикоси в мене по 15 гривень, аґрус – 23, слива – по 30 гривень.
Наталія Ясь, продавець м’ясної домашньої продукції:
— Продаю курей ось уже 2-3 сезони підряд. Можу сказати точно — це вигідно. Ціна зараз 55 грн. за кілограм домашньої куриці. Так чого б і не тримати? Жива копійка у руках.

Дорогі наші працівники торгівлі! Де б ви не працювали і щоб не продавали, пам’ятайте: ми без вас, як без рук! Зичимо вам здоров’я на многії літа, невибагливих покупців та гарного врожаю.

Тетяна Пилипченко

Прочитано 1788 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Глас народу
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Фото зі статті

14 червня відбулося засідання конкурсної комісії з відбору...
Упродовж останніх днів одним із головних питань, яке активно...
17 вересня 2019 року набув чинності новий Порядок відключення...
Чи можливо в умовах воєнного стану здійснити оздоровлення та...
Уже другий тиждень у місті йде процес нанесення дорожньої...
16-17 червня представники Чернігівського регіонального центру...
Державна спеціалізована фінансова установа «Державний фонд...
Настільні ігри можуть бути цікавими не лише для дітей віком 6-12...
15 червня в Міській центральній бібліотеці ім. Л. Забашти...

Хто на сайті

Зараз 3446 гостей и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама