№ 13
29 червня 2022 року

Вимагаємо звіту!

  • Четвер, Бер. 03 2016
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

Народному депутату України

Дмитренку О.М.

виборців виборчого округу №210

ЗВЕРНЕННЯ

Просимо Вас провести зустріч із виборцями міста Прилуки та району і проінформувати нас про свою депутатську діяльність, заслухати думки та побажання виборців.

За дорученням виборців Козленко А.В., Костриця Н.Д., Бондаренко В.М.

P.S. До звернення додаємо список виборців у кількості 151 чол. на 8 аркушах.

 

Громадських активістів міста Прилуки турбує діяльність Верховної Ради нинішнього скликання. Близько трьох місяців тому ми звернулися до приймальні народного депутата України Олега Дмитренка із запитанням, чи можна організувати в місті зустріч із нардепом. Нам пояснили, що графіка прийому немає, та коли виборці мікрорайону М’ятно-дослідної станції зібрали 90 підписів, то депутат після відповідного звернення з ними зустрівся.

Після цього ми організували збір підписів і 30 грудня 2015 року написали звернення на ім’я Дмитренка О.М. (текст подано вище) з проханням звітувати перед виборцями про свою депутатську діяльність згідно передвиборчої програми, надавши список 151 виборця, які бажають заслухати цей звіт. Звернення було надане в приймальню депутата, про що є відмітки на нашому екземплярі: вхідний номер, дата й підпис.

Не отримавши ніякої відповіді в письмовому вигляді на наше звернення, 18 лютого 2016 року ми знову завітали до приймальні. Нам не лише відмовилися назвати причину відсутності відповіді, а й намагалися пояснити, що народний депутат не зобов’язаний із нами зустрічатись.

Вважаємо таку поведінку з боку працівників приймальні народного депутата Олега Дмитренка порушенням Закону «Про статус народного депутата України» та вимагаємо провести звіт народного депутата перед виборцями міста Прилуки.

Анатолій Козленко (за дорученням виборців)

 

Обирали ж досвідченого…

 

Я – людина, якій небайдужа доля міста, його розвиток у напрямку покращення інфраструктури та створення більш комфортних умов для проживання. З приходом нової влади завжди очікую позитивних змін, але, на жаль, очікування затьмарюються неприємною реальністю. Так, спостерігаючи за перебігом сесії міської ради 28 січня поточного року, яка транслювалась у режимі онлайн, особливо цікавилася питанням бюджету міста, адже саме від мудрого, розумного, виваженого й раціонального підходу до його формування залежить усе перераховане вище. І що побачила…

Моєму обуренню не було меж. Розглядається бюджет міста, а питання, як виявилося, зовсім не підготовлене, що обурило навіть міського голову. І це правильно, бо через напружений графік роботи мер не може займатися ще й підготовкою сесій. Для цього є секретар міської ради, якого обирали як досвідченого управлінця. А що бачимо насправді? Хто мав би напередодні сесії організувати роботу відповідальних посадовців та профільної комісії, яка б розглянула кожнісіньку цифру бюджету? Звісно, це безпосередня робота секретаря міської ради, тому сором досвідченому управлінцю бути таким безвідповідальним, бо це передусім призводить до підриву авторитету влади. Не можна виносити на сесію непідготовлені й неопрацьовані питання, тим паче, бюджетні!

До речі, по онлайн-трансляціях сесій спостерігаю таке не вперше і бачу, що й депутати все частіше почали нарікати на організацію роботи секретарем міської ради. І від цього стає соромно й надто прикро, бо обирали ж досвідченого…

Софія Волик

Прочитано 1864 разів
Оцінити матеріал
(2 голосів)
Опубліковано в Глас народу
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Фото зі статті

14 червня відбулося засідання конкурсної комісії з відбору...
Упродовж останніх днів одним із головних питань, яке активно...
17 вересня 2019 року набув чинності новий Порядок відключення...
Чи можливо в умовах воєнного стану здійснити оздоровлення та...
Уже другий тиждень у місті йде процес нанесення дорожньої...
16-17 червня представники Чернігівського регіонального центру...
Державна спеціалізована фінансова установа «Державний фонд...
Настільні ігри можуть бути цікавими не лише для дітей віком 6-12...
15 червня в Міській центральній бібліотеці ім. Л. Забашти...

Хто на сайті

Зараз 3790 гостей и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама