Друкувати цю сторінку

Віч-на-віч із «царем»

Сьогодні про політику не говорить хіба що лінивий або повністю байдужий. Центральною персоною суперечок і «застільних дебатів» найчастіше є президент Російської Федерації Володимир Путін. Якими тільки епітетами не «нагороджують» його заочно українці! Цікаво, а що б кожен із вас сказав Путіну при особистій зустрічі? Саме з таким запитанням «Град» вирішив звернутися до прилучан.

 

Ольга (начальник поштового відділення):

– Гітлер! І цим усе сказано. У це поняття вкладено більше сенсу, аніж у безліч слів, які можна йому сказати.

Віктор (пенсіонер):

– Взагалі нічого. Ні говорити з ним, ні бачити його я б не хотів.

Оксана Бабій (репетитор):      ФОТО

– Хай утихомирить свій комплекс неповноцінності. Підім’яти під себе країну, де люди мислять вільно та тверезо, на відміну від більшості росіян, у нього не вийде. Вся його брехня не лишиться безкарною. Обманути можна стадо, та от українці – не холопи й не вдавляться зостраху, побачивши батога.

Роман Карий (будівельник):

– Та краще, щоб він не потрапляв мені на очі! Ніхто не очікував, що йому прийде такий маразм у голову. Від будь-якої іншої держави можна було очікувати удару в спину, але те, що ми бачимо зараз, не підлягає логічному поясненню.

Ірина Андраш (приватний підприємець):     ФОТО

– Багато слів нехороших хотілося б сказати… Але краще промовчати. Нехай залишить у спокої Україну та не пхає свого носа в наші справи.

Тамара Лісовець (інженер-технолог):

– Сказала б, що він на голову хворий. Будучи президентом такої великої держави та маючи Україну за меншого брата, так вчинити з нами… Бог є і все бачить. Перемога за нами буде. Розчленувати нашу державу не вийде.

Василь Гнатюк (студент):    ФОТО

– Не знаю, що сказав би, але точно знаю, що б я зробив із ним. Усе те, що його найманці спричинили нашим солдатам, дітям, матерям, усе те горе довелося б пережити йому особисто. Ну і, звичайно, заспівав би йому пісню на прощання.

 

Іще багатьом городянам, які почули запитання від газети, передусім спав на думку знаменитий хіт сезону авторства футбольних фанатів, який розлетівся по всьому світу й додав неабиякої популярності російському президенту.

Марина Самаль, Любов Рубан

Прочитано 2312 разів
Оцінити матеріал
(1 голос)
Опубліковано в Глас народу
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Останнє від Web-editor

Подібні матеріали