№ 13
29 червня 2022 року

Web-editor

Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Адреса сайту: http://gradpryluky.info
29.06.2022 07:33

14 червня відбулося засідання конкурсної комісії з відбору суб’єктів господарювання, які здійснюватимуть відпуск лікарських засобів і харчових продуктів за пільговими рецептами у 2022 році, де було розглянуто 1 пакет конкурсної пропозиції, наданої ТОВ «Ліки України», аптека №55, що знаходиться за адресою: вул. Київська, 56. Як зазначила заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Тетяна Шкуренко в ході засідання виконавчого комітету, даний пакет конкурсної пропозиції відповідав усім вимогам, а тому члени виконкому проголосували за те, аби вже з цього тижня комунальні некомерційні підприємства, такі як Прилуцький центр надання первинної медико-санітарної допомоги, дитяча лікарня та Центральна міська лікарня, змогли укласти договір із аптеками й у подальшому здійснювався відпуск лікарських засобів і харчових продуктів відповідно до Постанови №1303.
Варто зазначити, що в даній Постанові вказуються всі категорії населення, які мають право отримати лікарські засоби або харчові продукти за пільговими рецептами. Це абсолютно різні категорії громадян. Зокрема до переліку входять ветерани війни, учасники бойових дій, окремі категорії людей із інвалідністю тощо. Разом із тим цією Постановою регламентується безпосередньо відпуск лікарських засобів і продуктів харчування, а саме міститься посилання на те, відповідно до яких документів згадані пацієнти можуть розраховувати на ті чи інші лікарські засоби.

29.06.2022 07:32

Упродовж останніх днів одним із головних питань, яке активно обговорюється в нашій громаді, є питання функціонування стаціонарного відділення при дитячій лікарні. Містом ширяться чутки стосовно ймовірного закриття лікарні чи то її перенесення в інше приміщення, в кращому випадку. Однак і завідувачка комунального некомерційного підприємства «Прилуцька міська дитяча лікарня» Анна Худолій, і профільний заступник міського голови Тетяна Шкуренко одноголосно заявляють, що питання докладно вивчається, а про закриття медичного закладу мова не йде взагалі.
Як пояснила Анна Худолій, на сьогодні основні питання надання первинної та вторинної медичної допомоги населенню, в тому числі й дитячому, регламентуються Постановою КМУ №1440.

29.06.2022 07:29

17 вересня 2019 року набув чинності новий Порядок відключення споживачів від систем централізованого опалення та постачання гарячої води, затверджений наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 26 липня 2019 року №169.
Вказаний Порядок визначає процедури:
– відключення власників (співвласників) будівель, у тому числі житлових будинків від систем (мереж) ЦО;
– відокремлення (відключення) власників квартир і нежитлових приміщень багатоквартирних будинків від ЦО.
Згідно з таким Порядком мають право відключатися окремі будівлі, в тому числі й житлові будинки, а головне – власники квартир і нежитлових приміщень багатоквартирного будинку, приєднаного до ЦО та ГВП, мають право відокремити (відключити) свою квартиру чи нежитлове приміщення від ЦО та ГВП у разі, якщо на день набрання чинності Законом України «Про житлово-комунальні послуги» (10.12.2017 р.) не менше як половина квартир і нежитлових приміщень цього будинку відокремлена (відключена) від ЦО та ГВП.
Як повідомив начальник управління ЖКГ Олег Созінов, на сьогодні в місті нараховується 61 багатоквартирний будинок, де від мереж ЦО і ГВП відключено 50 і більше відсотків квартир. Повний перелік оприлюднено на офіційному сайті міської ради.
Для відключення від ЦО та ГВП власник квартири чи нежитлового приміщення багатоквартирного будинку звертається до міської ради (в громадську приймальню, каб.№17) з письмовою заявою в довільній формі із зазначенням причини відокремлення (відключення).
Постійно діюча комісія щодо розгляду питань відключення, яка утворена рішенням виконавчого комітету, на найближчому засіданні розглядає подану заяву. І за результатами розгляду надає заявнику відповідний витяг із протоколу.

29.06.2022 07:26

Чи можливо в умовах воєнного стану здійснити оздоровлення та відпочинок дітей міста Прилуки? Цій темі було присвячене засідання міської постійно діючої міжвідомчої комісії з організації відпочинку та оздоровлення дітей і учнівської молоді в літній період.
У обговорені питання взяли участь представники Прилуцького РУ ГУ ДСНС України у Чернігівській області, Прилуцького міськрайонного відділу державної установи «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України», Прилуцького управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області, комунального підприємства Прилуцької міської ради комбінату шкільного харчування «Шкільний», відділу сім’ї, молоді та спорту Прилуцької міської ради, управління освіти Прилуцької міської ради.
Цьогоріч із огляду на воєнний стан органи місцевої влади самостійно вирішують питання організації оздоровлення та відпочинку дітей, відповідно до рішення Центрального міжвідомчого штабу з координування організації оздоровлення та відпочинку дітей при Міністерстві соціальної політики України.
Усі представники служб зазначили, що найпершою умовою має бути безпека дітей під час можливих повітряних атак, адже нині вся територія України є під загрозою.
Міністерство освіти та науки України надає важливого значення забезпеченню зайнятості дітей у канікулярний час, оскільки одним із найважливіших завдань держави в забезпеченні соціального захисту дітей є реалізація їхнього права на оздоровлення та відпочинок. Ми вже звикли, що відразу після закінчення навчального процесу двері шкіл відкриваються для бажаючих цікаво і з користю провести час у літніх пришкільних таборах. На жаль, цього року все дещо ускладнилося. Наголошуємо, що організація пришкільних таборів можлива лише за умови створення безпечних умов перебування в них дітей та вчителів.

22.06.2022 12:54

Уже другий тиждень у місті йде процес нанесення дорожньої розмітки. Традиційно розпочали з 6 пішохідних перехресть вулиці Київської – від Земської до Котляревського.
За словами начальника управління житлово-комунального господарства міської ради Олега Созінова, цього року на ці потреби з міського бюджету виділили 800 тисяч гривень, хоча поодинокі опозиційні депутати й були проти цього.
Загалом заплановано виконати розмітку на площі 2,5 тисяч квадратних метрів. Це все пішохідні переходи, у тому числі біля навчальних закладів нашого міста.

22.06.2022 12:52

16-17 червня представники Чернігівського регіонального центру підвищення кваліфікації провели дистанційне навчання для посадових осіб місцевого самоврядування, працівників бюджетних установ та організацій за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Гуманітарна допомога: законодавча база, види гуманітарної допомоги, оформлення, отримання та звітність. Як працювати з благодійниками».

22.06.2022 12:51

Державна спеціалізована фінансова установа «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» оголошує проведення додаткового відбору для закупівлі житла з метою подальшої передачі для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб, першочергово з числа багатодітних, житло яких зруйновано внаслідок збройної агресії російської федерації.
Додатковий відбір для закупівлі житла проводиться в таких областях України: Житомирська, Київська, Чернігівська.
Житло може бути придбано у фізичних і юридичних осіб-власників такого житла.
Житло має відповідати таким критеріям: стіни, перегородки, стелі житлових приміщень, коридорів, кухонь, ванних кімнат і туалетів, інших підсобних приміщень, а також вбудовано-прибудованих приміщень – оздоблюються після штукатурення внутрішніх поверхонь кле-йовими та іншими видами фарб, шпалерами, декоративними плитами, панелями, іншими оздоблювальними матеріалами та виробами.
Підлога житлових кімнат, коридорів, кухонь, ванних кімнат, туалетів та інших підсобних приміщень, а також вбудовано-прибудованих приміщень – покривається паркетом, лінолеумом, облицювальною плиткою, іншими оздоблювальними матеріалами та виробами.
Двері та вбудовані шафи – установлення внутрішніх дверних полотен із коробками, елементів вбудованих шаф та антресолей у приміщеннях квартир та вбудовано-прибудованих приміщеннях. Вхідні двері – металеві вогнестійкі.

22.06.2022 12:48

Настільні ігри можуть бути цікавими не лише для дітей віком 6-12 років. Сьогодні дуже часто молодіжні компанії проводять свій вільний час за подібним заняттям. А Прилуцька центральна міська бібліотека імені Любові Забашти з радістю допомагає в організації такого не лише веселого, але й пізнавального дозвілля.
Щотижня в читальному залі книгозбірні проходять ігрові сесії для молоді в рамках проєкту соціальної дії «Економічна ігротека». Ось і цього разу учасники мали можливість зіграти в бізнес-гру «Щурячі перегони» – популярну настільну гру, яка імітує справжнє економічне життя. Це адаптація всесвітньо відомої американської гри «CashFlow» до нашої реальності: робота за зарплату, накопичення коштів на власну справу, коливання ринку, великий і малий бізнес, акції та багато інших ситуацій і можливостей!

Фото зі статті

14 червня відбулося засідання конкурсної комісії з відбору...
Упродовж останніх днів одним із головних питань, яке активно...
17 вересня 2019 року набув чинності новий Порядок відключення...
Чи можливо в умовах воєнного стану здійснити оздоровлення та...
Уже другий тиждень у місті йде процес нанесення дорожньої...
16-17 червня представники Чернігівського регіонального центру...
Державна спеціалізована фінансова установа «Державний фонд...
Настільні ігри можуть бути цікавими не лише для дітей віком 6-12...
15 червня в Міській центральній бібліотеці ім. Л. Забашти...

Хто на сайті

Зараз 3625 гостей и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама