№ 19
10 серпня 2022 року

Доля Прилуцької дитячої лікарні

  • Середа, Черв. 29 2022
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

Упродовж останніх днів одним із головних питань, яке активно обговорюється в нашій громаді, є питання функціонування стаціонарного відділення при дитячій лікарні. Містом ширяться чутки стосовно ймовірного закриття лікарні чи то її перенесення в інше приміщення, в кращому випадку. Однак і завідувачка комунального некомерційного підприємства «Прилуцька міська дитяча лікарня» Анна Худолій, і профільний заступник міського голови Тетяна Шкуренко одноголосно заявляють, що питання докладно вивчається, а про закриття медичного закладу мова не йде взагалі.
Як пояснила Анна Худолій, на сьогодні основні питання надання первинної та вторинної медичної допомоги населенню, в тому числі й дитячому, регламентуються Постановою КМУ №1440.


Так, ще в грудні 2021 року до згаданої Постанови було включено пункт, за яким лікарні, які мають у своєму складі одночасно стаціонарне відділення й відділення первинної медичної допомоги, не будуть фінансуватися за рахунок Національної Служби Здоров’я України. На жаль, самостійно триматися на плаву, за таких умов, наша дитяча лікарня просто не зможе. Щоправда, на період воєнного стану дана норма Постанови тимчасово призупинена, але не відмінена взагалі. Тобто держава все рівно до цього питання має намір повернутися з тим, щоб не фінансувати такі лікарні з держбюджету.
Для того ж, щоб бути готовими до будь-якого розвитку подій, міською радою була створена робоча група, до якої увійшли представники різних політичних фракцій, представлених у депутатському корпусі, посадовці міської ради, а також представники трудових колективів як дитячої, так і Центральної міської лікарні. Наразі робоча група активно працює над тим, аби знайти всі можливі варіанти, щоб не втратити цей напрямок стаціонарного лікування дитячого населення Прилук. Є варіант перенести його до одного з приміщень ЦМЛ. На думку Анни Худолій, це було б досить логічно та зручно, адже там є і реанімаційне відділення, і лабораторії. Як буде насправді, поки сказати складно. Робоча група над цим працює.

За матеріалами міської влади

Прочитано 689 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Міські новини
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Фото зі статті

Основними завданнями щодо інвестиційної діяльності для...
Уже чверть століття в нашому місті активно функціонує...
Процес дерусифікації українських міст розпочався після початку...
В одному з попередніх номерів газети ми писали про петицію на...
З 1 травня 2021 року набув чинності Закон України «Про внесення...
1 серпня в сесійній залі Прилуцької міської ради відбулося перше...
Питання, яке завжди викликає масу коментарів, але в той же час...
Прилучани просять міського голову й депутатів призупинити...
За ініціативи відділу культури і туризму міської ради спільно із...
Питання оплати праці працівників медичної та освітньої галузей...

Хто на сайті

Зараз один гість и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама