№ 19
10 серпня 2022 року

Організація відпочинку та оздоровлення

  • Середа, Черв. 29 2022
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

Чи можливо в умовах воєнного стану здійснити оздоровлення та відпочинок дітей міста Прилуки? Цій темі було присвячене засідання міської постійно діючої міжвідомчої комісії з організації відпочинку та оздоровлення дітей і учнівської молоді в літній період.
У обговорені питання взяли участь представники Прилуцького РУ ГУ ДСНС України у Чернігівській області, Прилуцького міськрайонного відділу державної установи «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України», Прилуцького управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області, комунального підприємства Прилуцької міської ради комбінату шкільного харчування «Шкільний», відділу сім’ї, молоді та спорту Прилуцької міської ради, управління освіти Прилуцької міської ради.
Цьогоріч із огляду на воєнний стан органи місцевої влади самостійно вирішують питання організації оздоровлення та відпочинку дітей, відповідно до рішення Центрального міжвідомчого штабу з координування організації оздоровлення та відпочинку дітей при Міністерстві соціальної політики України.
Усі представники служб зазначили, що найпершою умовою має бути безпека дітей під час можливих повітряних атак, адже нині вся територія України є під загрозою.
Міністерство освіти та науки України надає важливого значення забезпеченню зайнятості дітей у канікулярний час, оскільки одним із найважливіших завдань держави в забезпеченні соціального захисту дітей є реалізація їхнього права на оздоровлення та відпочинок. Ми вже звикли, що відразу після закінчення навчального процесу двері шкіл відкриваються для бажаючих цікаво і з користю провести час у літніх пришкільних таборах. На жаль, цього року все дещо ускладнилося. Наголошуємо, що організація пришкільних таборів можлива лише за умови створення безпечних умов перебування в них дітей та вчителів.


Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Тетяна Шкуренко, яка головувала на засіданні, рекомендувала під час цьогорічних літніх канікул усе ж таки організувати в навчальних закладах міста проведення різноманітних форм виховної, навчальної та пізнавальної діяльності з урахуванням вікових особливостей дітей, їхнього творчого, інтелектуального та фізичного потенціалу. Велике значення посадовець порадила надати ознайомленню дітей із українськими народними традиціями, обрядами, звичаями, формуванню національної культури та сприяти всебічному розвитку дитини.
Також Міністерство освіти та науки України звертає увагу на необхідність у період літніх канікул організовувати проведення фізкультурно-оздоровчих заходів для всіх категорій дітей, враховуючи те, що наразі діти мають високий рівень тривожності та стресу, що приводить до зниження соціалізації, втрати зв’язку з реальністю та контролю над власним життям, підвищує схильність до асоціальної поведінки, малорухливого способу життя, що впливає на стан їхнього здоров’я.

Інформація «ГП»

Прочитано 655 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Міські новини
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Фото зі статті

Основними завданнями щодо інвестиційної діяльності для...
Уже чверть століття в нашому місті активно функціонує...
Процес дерусифікації українських міст розпочався після початку...
В одному з попередніх номерів газети ми писали про петицію на...
З 1 травня 2021 року набув чинності Закон України «Про внесення...
1 серпня в сесійній залі Прилуцької міської ради відбулося перше...
Питання, яке завжди викликає масу коментарів, але в той же час...
Прилучани просять міського голову й депутатів призупинити...
За ініціативи відділу культури і туризму міської ради спільно із...
Питання оплати праці працівників медичної та освітньої галузей...

Хто на сайті

Зараз 3348 гостей и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама