№ 19
10 серпня 2022 року

Розпочався ямковий ремонт доріг

  • Середа, Черв. 15 2022
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

Щороку літня пора в Прилуках характеризувалася активною фазою різного роду ремонтних робіт на автошляхах нашого міста, у тому числі й капітального будівництва доріг. На жаль, цьогоріч це просто неможливо. Аналогічна ситуація по всій країні. Натомість дозволено виділяти кошти та проводити виключно поточний ремонт автомобільних доріг із усуненням ямковості.
Саме такий вид робіт і стартував днями в нашому місті. Розпочати міська влада традиційно вирішила з транзитних вулиць, першою із яких стала вулиця 1 Травня. Нагадаємо, що ще минулого року було розроблено проєктно-кошторисну документацію та виділялися кошти для будівництва вулиць Козачої, 1 Травня та Перемоги. Але, як ми знаємо, сесії не відбувалися, відповідно й роботи не могли проводитися. Звичайно, що таке будівництво вулиць буде виконуватися вже не в цьому році. Ми щиро віримо, що війна скоро скінчиться, віримо нашим Збройним Силам. І вже цілком можливо, що наступного року капітальне будівництво даних транзитних вулиць точно відбудеться.
Наразі ж заплановано провести поточний ямковий ремонт на близько 40 вулицях Прилук, технологія виконання якого повністю відповідає умовам проєктно-кошторисної документації.
За словами Олександра Ковтуна, інженера з технічного нагляду, на цей рік міською владою заплановано фрезерування великих ям у межах 6 тис. кв. м. Мешканці міста й самі можуть спостерігати велику кількість ям на автошляхах, які конче треба закладати. Ці роботи виконує ТОВ «Інтейс».
Сам процес ліквідації ямковості доволі простий. Спершу виконується фрезерування старого шару покриття автомобільного шляху за допомогою спеціальної техніки – фрезерувального агрегату, який фрезерує на глибину до 5 см згідно кошторисної документації. Далі ями заповнюються асфальтобетонною сумішшю.


Наразі підготовчі роботи проведено по вулицях 1 Травня, Гвардійській, Пушкіна, Ярмарковій, Гімназичній, Котляревського та Садовій. Але в міській раді стверджують, що поточний ремонт торкнеться й інших вулиць уже найближчим часом, адже кошти на це виділені. Однак, якщо тижнів за 3 основні дороги будуть відремонтовані й буде видно, що коштів не вистачає, депутати знов зберуться для обговорення даної ситуації та можливого виділення додаткових сум із міського бюджету.
Важливо зазначити, що в період військового часу всі свої дії Прилуцька міська рада зобов’язана погоджувати з районною військовою адміністрацією, а от для того, аби розпочати роботи з поточного ямкового ремонту вулично-шляхової мережі владі довелося отримати спеціальний дозвіл уже обласної військової адміністрації.

За матеріалами міської ради

Прочитано 505 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Міські новини
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Фото зі статті

Основними завданнями щодо інвестиційної діяльності для...
Уже чверть століття в нашому місті активно функціонує...
Процес дерусифікації українських міст розпочався після початку...
В одному з попередніх номерів газети ми писали про петицію на...
З 1 травня 2021 року набув чинності Закон України «Про внесення...
1 серпня в сесійній залі Прилуцької міської ради відбулося перше...
Питання, яке завжди викликає масу коментарів, але в той же час...
Прилучани просять міського голову й депутатів призупинити...
За ініціативи відділу культури і туризму міської ради спільно із...
Питання оплати праці працівників медичної та освітньої галузей...

Хто на сайті

Зараз 2763 гостей и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама