№ 27
6 жовтня 2022 року

Першочергові бюджетні призначення

  • П'ятниця, Черв. 03 2022
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

У ході двох позачергових сесій депутати прийняли частину бюджету, зокрема в частині оплати праці працівникам закладів бюджетної сфери, та капітальні видатки на благоустрій міста.
На фінансову підтримку КП «ТК Прилуки» (комунальний телеканал) було виділено 450 тисяч (350 тис. грн – на оплату ліцензії, без якої телебачення в принципі не може працювати, та ще 100 тис. грн на погашення комунальних платежів). Буквально за тиждень телебаченню додали ще 600 тисяч (500 тис. грн на виплату заробітної плати працівникам за 2 місяці та знову ж таки 100 тис. грн для оплати комунальних послуг).
На фінансову підтримку КП «Міськсвітло» – 420 тисяч гривень, пізніше ще 450 тисяч на видалення дерев.
750 тисяч гривень виділили на косіння трави в місті. Можемо спостерігати, що косовиця вже розпочалася.
На фінансову підтримку КП «КХП Шкільний» було виділено 859 тисяч гривень.
Не оминули депутати й Програму «На варті чис- тоти і порядку» (передбачає встановлення камер відеоспостереження), на ці потреби було виділено 333 тисячі гривень.
Ще 200 тисяч піде на функціонування громадської вбиральні, яка останнім часом не працювала саме через відсутність фінансування.
На утримання безпритульних тварин у реабілітаційному центрі за два підходи виділили 810 тис. грн.
Натомість депутати не підтримали питання про виділення 30 тисяч гривень для ГО «Прилуцьке товариство захисту тварин», яким керує Наталія Блінова.
Надважливим питанням досі є реконструкція системи киснепостачання в Центральній міській лікарні. Відтак на ці потреби було виділено 5 млн 900 тисяч гривень.


Ще 5 млн грн отримає територіальна оборона Прилук. Це вже вдруге міська рада виділяє таку значну суму для наших військових від початку воєнних дій у країні.
До слова, на виконання міської цільової програми «Територіальна оборона м. Прилуки на 2022-2024 роки» протягом березня – травня 2022 року було здійснено видатків на загальну суму 2 120 359,55 грн, а саме придбано:
автозапчастин – 49 545,20 грн;
одягу та взуття – 1 762 660,00 грн;
господарських товарів – 11 868,00 грн;
канцелярських товарів – 10 297,49 грн;
будівельних матеріалів – 15 343,20 грн;
електротоварів – 82 393,12 грн;
оргтехніки (БФП) – 7 486,02 грн;
продуктів харчування – 180 766,52 грн.
Також були передбачені кошти на оплату комунальних послуг (теплопостачання, водопостачання, оплата електроенергії) на загальну суму 1 464 300,00 грн, за пункт постійної дислокації підрозділів ЗСУ.
На утримання доріг у бюджеті запланували 2 млн 900 тисяч гривень.
Крім того, у два підходи було виділено 800 тисяч гривень для нанесення дорожньої розмітки. Як пояснив начальник управління ЖКГ Олег Созінов, у цю суму входить нанесення осьової дорожньої лінії (вулиці Київська, Костянтинівська, 1 Травня) та близько 3000 кв. м пішохідних переходів майже на всіх ключових перехрестях, де є асфальтове покриття (усі дошкільні навчальні заклади, школи, ЦТДЮ).
На утримання та розвиток інших об’єктів транс- портної інфраструктури, а точніше, ремонт та оновлення світлофорних об’єктів, буде виділено 1 млн 262 тис. грн. Сюди входить встановлення нового світлофорного об’єкту на перехресті вулиць Боброва – Густинська, облаштування спеціалізованого пішохідного переходу зі звуковим світлофором для незрячих людей поблизу Центральної міської лікарні та виготовлення 1 ПКД.
Були виділені кошти й на облаштування протирадіаційних укриттів – загалом близько 1 млн 400 тис. гривень. Зі слів начальника ЖКГ Олега Созінова, такі роботи планують на 14 об’єктах, але проєктно-кошторисна документація розроблена поки лише для чотирьох.
Для надання одноразової грошової допомоги жителям міста депутати виділили загалом 1 млн 900 тис. грн.
Що стосується виділення коштів для продовження робіт із очищення річки Удай, то це питання знову стало таким собі каменем спотикань для депутатського корпусу. Нагадаємо, що міська рада в даному напрямку працює за двома програмами. Є місцева Програма соціального розвитку Прилук та обласна Програма охорони навколишнього середовища Чернігівської області на 2021-2027 роки. Відповідно до останньої, область виділяє місту кошти на умовах 50% співфінансування. Як пам’ятаємо, минулого року нам було виділено 3 млн грн, але, на жаль, через те, що депутати не могли дійти згоди і сесії не відбувалися, ці гроші довелося повернути в бюджет області. Цьогоріч обласна рада знову дає місту 3 млн грн. На погодження депутатам виносився проєкт рішення про виділення на даному етапі 1 млн 819 тис. 500 грн. У результаті, 17-ти голосів «за» не вистачило для прийняття рішення.

За матеріалами міської ради

Прочитано 567 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Міські новини
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Фото зі статті

Майже 5 мільйонів для Центральної міської лікарні Уже не один...
що це за сума та чи потрібно її сплачувати У рахунках за...
ідновилося очне навчання, а відповідно школярі почали частіше...
Із 1 жовтня 2022 року в Україні збільшилася вартість...
Зарплати, пенсії, ціни на продукти: які зміни з 1 жовтня...
ДОРОГІ ОСВІТЯНИ!Прийміть найщиріші вітання з професійним...
Ремонтні роботи на вуличних шляхах міста продовжуються. Наразі...
Мешканка Прилук протягом квітня-травня 2022 року поширювала...
До відома ветеранів та членів родин захисників і захис- ниць...
За вікном розпал осені,  відповідно, саме зараз...

Хто на сайті

Зараз 4484 гостей и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама