№ 19
10 серпня 2022 року

Борис Приходько – наш ПРАВИЛЬНИЙ вибір

  • Середа, Груд. 22 2021
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

Слово «депутат» походить від латинського «deputatus», що можна перекласти як «спрямований». Саме так ми називаємо людину, котру направляємо захищати наші права та інтереси в органах місцевого самоврядування чи державної влади. І від того наскільки наш вибір був правильним, залежить як житиме наша область, громада чи населений пункт у майбутньому.
Варто зазначати, що виборці 210-го округу в липні 2019 року не помилилися. Напевно, уже давно в мешканців Прилуччини, Козелеччини та Бобровиччини не було такого відповідального й працьовитого народного депутата, яким є Борис Приходько. Він сумлінно відвідує сесійні засідання Верховної Ради, бере участь у розробці важливих для функціонування держави законопроєктах, віддає свій голос за процвітаючу Україну. Разом із законотворчою діяльністю Борис Вікторович знаходить час, щоб тримати руку на пульсі громад свого округу. Про проблеми ТГ він знає чи не так само, як і очільники цих громад. Знає – і намагається сприяти їх вирішенню.
У 2021 році Борисом Приходьком була продовжена реалізація його Програми «Здорова громада». У її рамках Бобровицький Центр первинної медико-санітарної допомоги отримав холодильник для зберігання вакцин, ФАП с. Удайці Прилуцького району – апарат для фізіотерапії. 4 ноутбуки нардеп подарував Козелецькому ЦПМСД, Остерській міській лікарні та Кобижчанській амбулаторії. Остання одержала ще й принтер. Готуючись до зимового періоду, Яблунівська АЗПСМ попросила в Бориса Вікторовича два газові котли – і він не відмовив. А ще як не згадати про пральну машину для Козелецької ЦРЛ, меблі для ФАПу Морівська, 28 велосипедів для фельдшерів округу та 14 тонометрів для ФАПів регіону, захисні костюми, респіратори FFP3, одноразові маски та рукавички, експрес-тести на антиген COVID-19, які неодноразово й у великій кількості були передані в медзаклади 210-го округу. І все це Борис Приходько зробив за власний кошт. Проте він намагається залучати на медицину ще й державні кошти. Так, із державного бюджету у 2021 році на соціально- економічний розвиток Ладанської громади було направлено 150 тисяч гривень на електрокардіограф, аналізатор сечі та генератор для місцевої лікарні. Прилуки за цією статтею отримали 10 мільйонів для придбання реанімобілю та іншого дороговартісного обладнання для центральної міської лікарні.


Звісно, коли нині в усьому світі панує пандемія коронавірусу, то питання охорони здоров’я виходить на перший план. Але життя триває в усіх його проявах, тож про решту сфер життєдіяльності громадянського суспільства теж не слід забувати. Борис Приходько це чудово розуміє. Тому також успішно реалізовує власну Програму «Доступна освіта». У її рамках навчальним закладам Прилуччини, Бобровиччини та Козелеччини подаровані 52 ноутбуки, Остерській музичній школі та дитсадку с. Данівка колишнього Козелецького району — багатофунк- ціональні кольорові принтери. А ще – інтерактивний комплекс «Лазерний тир» для Бобровицького фахового коледжу імені О. Майнової Національного університету біоресурсів і природокористування України, меблі, лінолеум, металопластикові вікна та двері, жалюзі — для 11 шкіл і садочків області. До прикладу, новими вікнами тепер зустрічають учнів школа в с. Богданівка Линовицької громади та школа №14 у Прилуках. Крім того, шкільні бібліотеки Прилук і населених пунктів колишнього Прилуцького району завдяки Борису Приходьку поповнили свій книжковий фонд, у Прилуцькому професійному ліцеї відремонтовано дах, у Козелецькому будинку творчості дітей та юнацтва зведено нові внутрішні туалети, поблизу навчально-реабілітаційного центру в Прилуках здійснено ремонт дороги. Народним депутатом направлено із державного бюджету 3 мільйони гривень на ремонт даху Прилуцького ліцею №7, 400 тисяч – на ремонт даху Линовицької школи, а також 100 тисяч – на закупівлю оргтехніки для освітніх закладів Яблунівської громади. Про солодощі та різноманітні подарунки до Дня захисту дітей, Дня святого Миколая й говорити не потрібно. Для Бориса Вікторовича це вже стало доброю традицією. Тільки у 2021 році 19 грудня було вручено 3150 гостинців дітям з інвалідністю, дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям із багатодітних родин, дітям учасників АТО/ООС, дітям, які виховуються в будинках сімейного типу та інтернатах.
Надає постійну допомогу Борис Приходько і нашим Збройним Силам. Зокрема, для в/ч А4245, яка базується в Прилуках, нардеп придбав 4 теплові пушки для обігріву приміщень; для 169-го навчального центру «Десна» – ноутбук; неодноразово передавав ліки нашим захисникам у зону проведення ООС та іншу допомогу особисто і через волонтерів 210-го округу. На прохання Чернігівського обласного військкомату за фінансової допомоги Бориса Вікторовича відбулося відновлення «Пантеону Сіверського краю» в Чернігові. Підтримує народний депутат й інші сфери діяльності громад. Завдяки Борису Приходьку з держбюджету направлено 5 мільйонів гривень на ремонт Будинку культури в Ладані, 2 мільйони 570 тисяч – на придбання грейдера для Сухополов’янської ТГ та 1,6 мільйона – на придбання сміттєвоза для Линовицької громади. Ще 800 тисяч державних коштів поповнили бюджет Прилук для будівництва спортивного майданчика на міському стадіоні. А скільки на громади народним депутатом витрачено власних грошей! Наприклад, соціальні працівники округу отримали від Бориса Вікторовича 45 велосипедів, щоб відвідувати своїх підопічних, творчі колективи та будинки культури краю – ноутбуки, музапаратуру й мікшерні пульти для неї, сценічні костюми, фінансову допомогу для організації, проведення різноманітних заходів і свят, а також кошти на поїздки на фестивалі. Має Борис Приходько тісну співпрацю і з організаціями чорнобильців, воїнів-інтернаціоналістів, ветеранів, людей із обмеженими можливостями. Постійно допомагає їм у всіх починаннях, матеріально та морально підтримує їхніх членів.
Завдячуючи Борису Приходьку, на очисних спорудах КП «Козелецьводоканал» тепер встановлені сонячні батареї, а також здійснено розчищення ставка в селі Курганське та відремонтовано храм у селі Сокирин (обидва – Козелецька ТГ). Надає Борис Вікторович матеріальну допомогу тим, хто нині її потребує – багатодітним родинам, людям, котрі потребують дороговартісного лікування, родині-погорільців тощо. І все вищезгадане — лише мала частина того, що зроблено Борисом Приходьком у 2021 році. Якщо ж описувати все, чим допоміг своєму округу народний депутат за час своєї каденції, то вже вийде невеличка брошура. А це ж лише половина депутатського терміну…
Загалом же вкотре хочеться відзначити, що мешканці колишніх Прилуцького, Бобровицького та Козелецького районів не помилилися, коли у 2019 році у виборчих бюлетенях ставили позначку навпроти імені Бориса Приходька. Йому дійсно болить за долю рідної землі. Він цим живе, заради цього працює, і люди це відчувають. Тож із радістю зустрічаються із Борисом Вікторовичем, коли він приїздить до їхніх громад. А таких поїздок протягом 2021-го було чимало. Та ще більше буде в майбутньому. Як і добрих справ від народного депутата України Бориса Вікторовича Приходька. З ним у кожного із нас є впевненість у завтрашньому дні. Хіба можна бажати чогось більшого?

Юлія Давидюк

Адреса громадської приймальні народного депутата України Бориса Приходька:
м. Прилуки, вул Вокзальна, 29.
Тел.: (066) 546-99-10


Прочитано 656 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Міські новини
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Фото зі статті

Основними завданнями щодо інвестиційної діяльності для...
Уже чверть століття в нашому місті активно функціонує...
Процес дерусифікації українських міст розпочався після початку...
В одному з попередніх номерів газети ми писали про петицію на...
З 1 травня 2021 року набув чинності Закон України «Про внесення...
1 серпня в сесійній залі Прилуцької міської ради відбулося перше...
Питання, яке завжди викликає масу коментарів, але в той же час...
Прилучани просять міського голову й депутатів призупинити...
За ініціативи відділу культури і туризму міської ради спільно із...
Питання оплати праці працівників медичної та освітньої галузей...

Хто на сайті

Зараз 3076 гостей и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама