Друкувати цю сторінку

СТРАХ ПЕРЕД УТРАТОЮ ДОВІРИ

Прочитала публікацію в газеті «Град Прилуки» від 20 липня 2016 року «Депутатські ігри з вогнем» і була дуже вражена, що досі не згасає полум’я після міських виборів, що міський голова, навіть вигравши на цих виборах, ніяк не вгамується і бачить конкурента в особі депутата Прилуцької міської ради Артема Рожка. Вважаю, що стаття написана бездарно, що її єдина мета – «навісити всіх собак» на цього депутата.
Та й наші виборці, якщо уважно слідкують за подіями на сесіях, помітили, що всі пропозиції, які надходять від депутата Рожка А.М., блокуються і не сприймаються депутатами від «Батьківщини» і міським головою. Всі знають, як вирішувалося питання про індивідуальне опалення, і всі знають, хто підтримував проект депутата, а хто голосував проти. Кожен депутат повинен по-господарському ставитися до розподілу міського бюджету, і в кожного депутата є своя думка до цих питань в силу їхніх професійних здібностей.


Міський голова має звітувати перед прилучанами за кожну цифру витрат з міського бюджету не на словах (що заплановано), а на ділі (що зроблено). Якщо наші виборці уважно слідкували за голосуванням депутатів, то бачили, що всі соціальні програми, питання, які стосувалися дітей та дитячих установ, а також програми, що стосувалися учасників АТО, завжди голосувалися Артемом Рожком та його командою. Так як працює депутат Рожко А.М. та його громадська приймальня, повинен працювати кожен депутат міської ради.
Але міській владі не дає спокою навіть прес-служба громадської приймальні Артема Рожка, яка висвітлює роботу свого депутата. Скажіть, будь ласка, а хто заважає кожному депутату відкрити громадську приймальню та висвітлювати свою діяльність? Глядіть, і для людей було б більше уваги та допомоги, не обов’язково матеріальної. У нашому місті багато проблем, і як кажуть, «гуртом і батька легше бити».
І не треба звинувачувати депутата в тому, що він відстоює інтереси прилучан, що висловлює свою думку по першочерговому розподілу міського бюджету, по дозволам на індивідуальне опалення, по закриттю 23-го дитсадочка (де виховуються діти-інваліди). Їхні батьки зверталися до всіх депутатів, але в цьому питанні міський голова спекулювала на потребах учасників АТО – натякала, що землю під дитсадком можна віддати їм. На місці хлопців – учасників АТО — я б відмовилася від цієї землі на користь діток. Це моя особиста думка.
Хочу побажати всім депутатам Прилуцької міської ради: відкривайте громадські приймальні, більше висвітлюйте свою роботу в засобах масової інформації, більше спілкуйтеся з людьми по своїх округах та між собою, не заздріть колегам по депутатській діяльності, майте свою думку. А міському голові побажаю: не треба хаять депутатів за їхню роботу, незалежно від партійної приналежності, «зіштовхувати лобами» одного з одним та виділяти кращих. Довіру чи недовіру до них висловлять прилучани.

З повагою екс-депутат Прилуцької міської ради двох скликань
Світлана Яременко

Прочитано 27037 разів
Оцінити матеріал
(2 голосів)
Опубліковано в Є проблема
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Останнє від Web-editor

Подібні матеріали

1 коментар