№ 19
10 серпня 2022 року

Сморід, безлад і «Послуга»

  • Середа, Трав. 25 2016
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

Прилучани обурені роботою сміттєзбирального пункту

 

Уже років 20 у нашому Центральному мікрорайоні діє сміттєзбірник. Пару років тому язик би не повернувся його так назвати. До нього можна було водити на екскурсії гостей міста. Завжди порядок, багато квітів улітку – це зовні, та чистота всередині приміщення і відсутність неприємного запаху. Ми пишалися, що біля наших будинків знаходиться таке чудо, замасковане горіхами та квітами. А що ми бачимо зараз? Терпець урвався, тому й пишу.

Напевне, з цього починається «розруха», про яку згадував професор Преображенський. Біля сміттєзбірника – велике сміттєзвалище, яке створене з ініціативи КП «Послуга» (часом там може стояти тракторний причіп). Тільки коли вже не можна пройти, сміття вивозиться. А що всередині приміщення цього пункту – важко піддається опису: постійний сморід, контейнери брудні, а навкруги страшенний безлад…

Мешканці наших будинків обурені таким безладдям і постійно сваряться з працівником, а той відповідає, що раніше контейнери милися, а зараз немає води, і йому ніхто не платить заробітної плати, а він одержує копійки за те, що здає деякий мотлох. Насправді він перебирає все в контейнерах. Якщо ви бачили, як риються в контейнерах безхатченки, то це видовище підсилене десятикратно. Коли приносиш сміття, то пакет може в твоїй присутності відразу витрушуватися на перегляд, а це, самі розумієте, не зовсім приємно з етичної точки зору.

Намагалися з’ясувати ситуацію про теперішнє обслуговування сміттєзбірника в пана Ніязова. Особисто, коли міський голова зустрічалася з мешканцями Центрального мікрорайону, вдруге через депутатів міської ради на Єдиному дні депутата в КСН зробили запит, а втретє йому в нашій присутності дзвонила голова комітету самоорганізації населення Тищенко В.М. На депутатський запит надійшла письмова відповідь, що порядок наведений (це було прибране сміттєзвалище біля будівлі.) Інші відповіді були приблизно такі: «Не знаю, подивлюся сам, подзвоніть мені, приїду гляну…» Як промовив один із депутатів, це вже приватна структура, але платимо ми за послугу все ж «Послузі».

Ходять розмови серед мешканців, що сміттєзбірник зданий в оренду. Нам немає різниці, кому підпорядковане дане приміщення, але прикро дивитися на таке нахабне ставлення до мешканців з боку обслуговуючої організації. Єдине наше прохання і вимога – за ті кошти, які сплачує кожен із нас – це отримання якісної послуги в повному обсязі, тобто підтримання чистоти й порядку в цьому приміщенні.

Лариса Вакулик

Прочитано 3277 разів
Оцінити матеріал
(2 голосів)
Опубліковано в Є проблема
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

1 коментар

  • Посилання коментаря ваше імя.Галина Неділя, 29 Травень 2016 16:00 написав ваше імя.Галина

    Повністю підтримую автора даної статті,такого безладу як зараз в цьому приміщенні страшно собі уявити- жахлива антинасанітарія ,криси,страшний сморід-так це ж іще температурний режим низький,що буде коли буде жарко,сміття розкидане по всьому приміщенню(валяються тряпки,макулатура,пластикові бутилки,якщо в смітті попадаються жестяні баночки-працівник їх топче ногами і вони валяються на підлозі),перетупаєш поріг і не знаєш яким чином добратися до того брудного контейнера,дуже шкода,що гарна ідея( а ця ідея побудови цього приміщення- дійсно була вірна) ,як завжди завдяки нерадивим керівникам і їхнім працівникам перетворилася на хаос.А як би ,був керівник ,та було до цього комусь діло то можливо було б повернути все,до того стану який був у нас до цього,ввічливі працівники,квіти на клумбах,чистота в приміщенні, І саме більше обурює те,що ми платимо кошти і як розібратися то немалі,а відповіді на свою проблему отримати не можемо,всі наші запитання залишаються просто запитаннями ........

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Фото зі статті

Основними завданнями щодо інвестиційної діяльності для...
Уже чверть століття в нашому місті активно функціонує...
Процес дерусифікації українських міст розпочався після початку...
В одному з попередніх номерів газети ми писали про петицію на...
З 1 травня 2021 року набув чинності Закон України «Про внесення...
1 серпня в сесійній залі Прилуцької міської ради відбулося перше...
Питання, яке завжди викликає масу коментарів, але в той же час...
Прилучани просять міського голову й депутатів призупинити...
За ініціативи відділу культури і туризму міської ради спільно із...
Питання оплати праці працівників медичної та освітньої галузей...

Хто на сайті

Зараз 2929 гостей и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама