№ 4
26 січня 2023 року

«Знайшла каструлька кришечку»

 • Четвер, Лип. 10 2014
 • Написав: 
 • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

Цей вираз я вперше почула багато років тому від одеситки, а одесити володіють іскрометним гумором неперевершено. Я ніколи не застосовувала його ні в спілкуванні, ні в статтях, але коли побачила в Інтернеті інформацію про створення нової партії «прушників» – ПРУ (Партія розвитку України), яку поповнив своїм тілом Юрій Беркут, то стало зрозуміло, що дана фраза – саме під цю «історичну подію», як «огурчик под водочку». Ця партія – політичний витвір політичних щурів, які почали покидати тонучий корабель Партії регіонів. До її створення доклали рук і Льовочкін, і Юрко Мірошниченко. Це той Юрко, що багато говорив, коли був представником Януковича у Верховній Раді, але говорив без толку. Важко його було слухати й не цікаво – викручувався та брехав, а потім і сльозу навіть пускав, коли згадував про загиблих хлопців. Його «цаповим сльозам» ніхто не повірить, як ніхто не повірить і в благородні цілі цієї партії.

Ця «пружна» партія – політичний проект недобитих регіоналів, які різними шляхами прагнуть утриматися при владі. Її створення – це відволікаючий маневр регіональщиків, намагання замести сліди, як це роблять зайці, але вуха цієї партії – це вуха Януковича і всього його, ще не добитого, угрупування. Зверніть увагу на назву нової партії – ПРУ: звучить як Партія регіонів України. Не змогли відійти від такого їм дорогого сполучення двох літер ПР. Кладуть свої політичні яйця по різним корзинам, а коли остаточно гепнуть корзину Партії регіонів і розіб’ють останнє яйце, то ще залишиться корзина ПРУ з новими-старими членами. Проте це буде не єдина запасна партія регіоналів – пам’ятаєте, скільки їх повилазило під час виборів до Верховної Ради 2012 року? Найбільше смішила назва Української морської партії. Цікаво, а де вона зараз: на материку чи в Криму залишилась?

Але ми повинні чітко знати, що ця партія візьме активну участь у найближчих виборах, для чого саме вона й створювалась. Розкине свої тенета вона й на Прилуччині, буде у них і офіс, якщо ще немає, будуть і свої «члени-яйця», буде і свій голова осередку. Для них гроші – не проблема, тому, самі охочі до грошей, скоро потягнуться до партії, як свині до корита. І є в мене відчуття, що крісло «головної свині» на Прилуччині від ПРУ займе чи сам колишній міський голова, чи хтось ним приручений. Уся ця сколочена «свиняча команда» активно кинеться до участі у виборах до міських та обласних рад, виставлять вони й кандидата до Верховної Ради, і я не здивуюсь, якщо цим кандидатом буде той самий колишній голова.

Пам’ятаєте вислів 90-х років: «Головне – треба мати "кришу"»? «Криша» – від слова «кришувати», тобто мати «опіку» з боку рекетирів. Але зараз це слово має трохи інше тлумачення й означає скоріше «зв’язки», «політичне кришування», «вплив», «захист від вищестоящих впливових осіб» і т. д. Тому наш колишній голова, як каструлька, отримав кришечку – тобто «кришу» з боку регіоналів. Він став членом, а прилучани, які за нього голосували нещодавно, хай відчують прилив крові до обличчя, тобто сором за те, що не розпізнали вчасно регіонівські вуха на його соціалістичній голові, що вкотре підтвердило правильність вибору тих прилучан, котрі за нього не голосували.

Цікаві події відбуваються і з його товаришем по Соціалістичній партії – Миколою Рудьковським. Останній почав, як риба, яку викинули на берег, інтенсивно хапати повітря ротом, наче перед кончиною, бо прекрасно розуміє, що крісло депутата ВР під ним почало хитатися не на жарт. Роками він сидів у Раді, і ніякого толку нам від нього не було – навпаки, з нас, виборців, ще глузували, що в нас не вистачило розуму обрати щось більш пристойне. Зараз він активно почав базікати й у ВР, і на екрані. Часи для нього змінилися не в кращий бік, бо колишні соратники по Соціалістичній партії нещодавно звинуватили його в політичному рейдерстві. Петро Устенко – голова СПУ, Денис Русак – член політради СПУ та Анатолій Башловка – секретар СПУ на прес-конференції заявили, що Микола Рудьковський не є головою СПУ, що він був членом Партії регіонів включно до того дня, коли Янукович покинув територію України, що він нахабно, по-рейдерськи, намагався захопити керівну посаду в СПУ та повністю підпорядкувати цю партію собі, аби на виборах до ВР стартонути саме з цієї партії, адже рідна йому Партія регіонів уже не в фаворі й під загрозою закриття як «партія вбивць і сепаратистів». Тому ми не здивуємось, якщо він «вирине» поруч із Беркутом як член ПРУ (тобто вони з початку були СПУ, а тепер – ПРУ). Яка їм різниця, у що вляпатися цього разу, головне – отримати хоча б якийсь політичний притулок, а далі, на виборах, вони, мабуть, сподіваються на свій авторитет. Але який авторитет у цих політичних пройдисвітів?

Чому подібні типажі ще можуть виповзати на політичну арену та й взагалі, як подразники, можуть нагадувати про себе суспільству? А тому що не прийняті до цього часу закони про корупцію та про люстрацію, тому що основна маса корупціонерів іще залишається на своїх посадах, тому що продовжують брати хабарі, тому що основний процес очищення влади ще не почався. Життя показало, що корупція в армії призвела до багатьох смертей наших воїнів, і всім стало очевидно, що корупціонер ніколи не візьме до рук зброю – ні в Донецьку, ні в Луганську, він може взяти в руки тільки хабарі. Ми зараз усі разом збираємо для воїнів усе те, чим би вони мали бути забезпечені державою, якою керують поки що корупціонери. У тому, що останні, немов тіні, виповзають на світ, винна не тільки система, але й кожен з нас, бо ми їм поки що дозволяємо це робити.

Отож, чекаємо на репрезентацію нової партії – ПРУ – як чергового «шахера-махера» в нас на Прилуччині в особі старого «шахера-махера» – колишнього міського голови Юрія Беркута. Шкарпетки міняють не з ноги на ногу, а брудні на чисті.

Ольга Костюк

Прочитано 69948 разів
Оцінити матеріал
(49 голосів)
Опубліковано в Є проблема
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

47 коментарів

 • Посилання коментаря наташа Неділя, 20 Вересень 2015 18:48 написав наташа

  Савченко с кумой в очередной раз окрутили-омутили кума Вовка и городского голову и теперь переводят свою "дошкольную академию" на самоокупаемость скорей всего эта структура в будущем будет ЧП. Таким нехитрым манёвром эта шайка нажившись на прошлых корупционных схемах (всё подробно написано в комментариях ниже) теперь хочет оттяпать "на шару" часть коммунального имущества. Сначала конечно будет "выгодная" для горбюджета аренда вряд ли чем отличающаяся от предыдущей для ЧП Семенченко, а потом эта парочка вряд ли отдаст нажитое за чужой счёт. Это очередное доказательство процветающей корупции имени Савченко, которая при любой власти и политической ситуации думает только о собственной наживе за чужой счёт. Жаль ЦТДЮ - превращается в форт-пост имени Савченко которая судя по всему не собирается покидать тёплое местечко до последнего вздоха изобретая всё новые и новые схемы наживы благодаря манипуляции мнениями прилучан о благих намерениях, безответственности и недальновидности местной власти, бездействия прокуратуры и других госорганов которые все вместе пока что прощают всё этой артистке судя по всему "большой" (артистке) если ей удаётся так долго "пудрить мозги" всем, потому предлагаю присвоить этой бабе ещё одно звание "заслуженной артистки"!

 • Посилання коментаря дмитро П'ятниця, 17 Квітень 2015 20:50 написав дмитро

  Нічого доказувати і показувати таким перевертням з минулого як савченко чи вовк ніхто не повинен на мій погляд. Їх треба гнати і садиби за все накоїне!!!!!!!!!!!

 • Посилання коментаря Владислав Вівторок, 31 Березень 2015 08:57 написав Владислав

  Які ж ви убогі, автори-пліткарі. В тому й проблема нашого народу, що він не здатен самомстійно щось змінити. Сидите тут, язиками по клавіатурі б"єте. Це все на що ви здатні? Забруднювати сайт та й годі? А ну ж покажіть приклад нам. Як треба жити? Як треба працювати? Як? Бо ви тільки й вмієте як за спинами теревенити. Четь таким як ви і хвала! Поховалися в кукурузі "справжні патріоти". Ваші слова пусті! Покажіться в дії! Не подобається - змінюйте!

 • Посилання коментаря слава вільній Україні Понеділок, 30 Березень 2015 08:16 написав слава вільній Україні

  После революции в этом ЦТДЮ резко прекратились свадебные обряды, как то хотели заказать но нам грубо отказала какая то Наталия толи Ивановна толи Михаловна, значит ПРАВДА написана ниже в комментариях о корупционной схеме, и при беркуте эта савченко творила што хотела, остаётся только догадыватся, а лучше открыть следствие. Но странно другое-почему НОВАЯ власть не наказала этого великого, заслуженого перед кем только непонятно и за что, директора, мало того, оставила после окончания контракта в прошлом году на той же должности??? Возникает логический вопрос - Куда смотрит гороно??? Быстро находиться ответ-там сейчас рулит великий любитель саун и воспитательниц Вовк, который еще и кум этой савченко. И всё это наводит на мысль что уже и с ним и барнашем нарабатывается новая схема наживы за счёт комунального имущества которое принадлежит громаде города а не ей, а также беспощадной эксплуатации работников этого центра, которые несмотря не на собственные достижения, не на возраст не имеют права на индивидуальность как личность, права на высказывание собственной мысли и права на голос ПРОТИВ её мнения какое бы абсурдное и непроффесиональное оно не было. Иначе никакой нормальный руководитель её (пенсионерку савченко) не оставил бы, никому такой баласт с таким прошлым как у неё: методист по идейно-политическим вопросам комсомола, доверенная личность на выборах "великого" депутата-оборотня Рудковского, слёзная подруга шарлатанки и проходимки клименко, в условиях строительства нового высокоморального общества не нужен. А получается што, што и всегда-шарашкина контора рулит, а мы всё терпим и ждём что придёт кто-то и взмахом руки в один миг всё изменит. Нет так не будет, надо каждому на своём месте засучить рукава и сначала избавится от баласта прошлого а потом строить нормальное будущее, иначе не получиться. Если прокуратура, сбу, миський голова и горсовет не видят "ознак злочину в диях савченко и т.д.", не видят ту гниль и тупость корумпированой системы которая тянется за этими деятелями, значит они сами замазаны этим дерьмом, значит надо не просто сносить их с трона, а лишать всех званий и почестей заработаных могорычами, очковтирательством, подхалимством, взаимовыручкой типа "рука руку моет" и другими неведомыми нам способами. К примеру, кто нибудь похлопотал о лишении сбежавшей от крыминальной ответственности клименко звания "заслуженная", оно даёт надбавку 30 % до зарплаты а потом и пенсии, и это мы ей должны ещё и платить, таже ситуация и по савченко.
  Слава Україні, слава мудрій нації і смерть ворогам!!!

 • Посилання коментаря відповідь Понеділок, 23 Березень 2015 21:24 написав відповідь

  горлопани це ви, шановна "ПРОСТО МАМА" і ваш "професіонал і сучасний менеджер" про якого можна сказати коротко : "зробив на копійку,вкрав мільйон", та й заробляти гроші директор бюджетної установи може тільки згідно чинного законодавства (почитайте хоть щось в своєму житті), а навчитися в "зажравшейся хамки и дешёвой актриси" можна лише брехні, притворству, мстивості, шахрайству і злості, плазування на колінах перед мерами, та паданню в обмороки з метою шантажу співробітників та начальства. З такими в Європу ніхто не збирався. Дітей багато вчиться і в ЦТДЮ і в інших закладах, і дякувати треба педагогам які вчать не завдяки... а на перекір, і які достойні сучасного талановитого педагога-керівника, який не на чужих методичках ставитиме своє прізвище, а й сам буде розробляти нові системи, програми, а не організовувати корупційні ФОПи та СПД в бюджетній установі, а потім прикриватися депутатським мандатом та серцевим нападом. Схаменіться, крім Савченко актриси й лицемірки є ще й справжня Савченко!!!!!!!!!!!!!!!

 • Посилання коментаря ПРОСТО МАМА Четвер, 05 Березень 2015 07:25 написав ПРОСТО МАМА

  Скільки яду і ненависті!!! Мої двоє дітей відвідували ЦТДЮ. Я безмежно вдячна Тетяні Савченко за її роботу. Це професіонал, педагог і сучасний менеджер, який вміє заробляти гроші. Ми ж хотіли в Європу, а там усі заробляють своїм розумом, а не пустопорожнім горлопанством, як ви, нешановний авторе. У Савченко треба вчитися, а не радіти тому, що вона йде на пенсію. Сором вам і ганьба за такий бруд! Я навіть знаю прізвище автора - ви, мабуть, відомий на все місто пліткар - назарина только.

 • Посилання коментаря совок Четвер, 19 Лютий 2015 23:00 написав совок

  Не дійшла ще люстрація до Прилук, саботують її всі ті хто залишився зі старої системи, спираючись на війну, а в наших Прилуках майже нічого і не змінилося, стара бюрократична система потихеньку зїла нового міського голову який перетворився з надії прилучан на світло та реформи в підсадну утку яка пристосувалася під ситуацію і спокійно пливе в своєму руслі. Залишивши на посадах таких як Савченко, Вовк, Малиш, Соколов, Ющенко, Назім він підписав собі вирок невдахи якого випадково на революційній хвилі занесло не в своє болото. Взяти хоча б ту Савченко про яку тут стільки пишуть, її ж навіть людиною назвати язик не повертається в теперішніх умовах-це путін номер два, яка на людях говорить і робить для виду одне, насправді ж готова лизати зад кому завгодно задля своєї одноосібної істеричної і маніакальної влади, чи забула як за януковича дерла глотку. Це позорисько для міста як депутат облради де теж тільки тим і займається що плазує перед начальством, невідомо за що голосує. Найбільша наша біда саме в таких псевдолідерах для яких нема нічого святого крім власного карману, які вистрілять в спину і сховаються. Це прототип тієї ж Штепи, про яку всі знали але тримали бо вигідна була комусь, так буде і з Савченко. Служи їм далі безхребетний Барнаше ти чудово вписався в їхнє тихе болото!!!

 • Посилання коментаря браслеты Сваровски Неділя, 19 Жовтень 2014 20:04 написав браслеты Сваровски

  Классная статья - спасибо

 • Посилання коментаря кольца Swarovski Неділя, 19 Жовтень 2014 16:28 написав кольца Swarovski

  Первые два комментатора глаголят истину :)

 • Посилання коментаря ваше імя.. Вівторок, 14 Жовтень 2014 20:32 написав ваше імя..

  Респект і уважуха автору цього матеріалу-читайте всі-дуже цікаво!!!!!!!
  З прийняттям закону про люстрацыю все буде залежати від нас самих, наскільки ми готові адекватно оцінювати те що відбувається довкола нас. Такі як беркут, клименко, савченко, правосуд і інші їм подібні оборотні повинні пройти люстрацію своєї діяльності, отримати покарання та повернути награбоване, також заборону політичної та адміністративної діяльності років так на пожиттєво. Ніявкому разі не можна дозволяти їм знову розвиватися в місті, потрібно гнобити, гонити та руйнувати їх ідеї на корню так як вони поступали з нами-розумнішими за себе. Чому досі не заведені кримінальні чи адміністративні справи за зловживання владою, хабарі, розкрадання та привласнення майна, сепаратизм на берка, клименчиху,правосуда, мисана, савченко, яка взагалі чомусь займає свою посаду хоча і досягла пенсійного віку. Чого ми боїмося? Невже після всього що відбулося і є сьогодні може бути страшнішим. Адже саме і вони теж є причиною тисячі смертей на війні, розгулом корупційних схем у місті. Невже ніхто не знає де зариті ці докази чи можливо їх комусь не вигідно оприлюднювати. Але настільки дивуєшся людській жадності коли перевірки закінчуються в якомусь кафе з шикарними піснями та оргіями за рахунок тих кого перевіряють, і конвертик з кругленькою сумою гріє надію на безбідне завтра. Саме такою тактикою і користувалися клименко з савченко, особливо савченко, вона ж і підсадила вищий ешелон управління освітою на цей гачок, вихваляючись власним досвідом відпою перевірок - дуже великий досвід у неї. Таким чином в ЦТДЮ років за 20 взагалі ніяке кру, убез чи податкова не доходили, а прокуратура маючи звернення та докази не могла займатися такими дрібницями самотужки. Не говорячи вже про освітянські перевірки-де було все схвачено до самих небес тобто до обласного рівня і вище. Куди ж там встигнути, за розкраданнями мільйонів януковичами не могли встежити, а тут якась савченко чи клименко вкрали сотню тисяч гривень.
  Будучи жадібною та винахідливою , систему власного збагачення савченко зі своєю кумою наталкою побудували ще в буремны 90-ті, коли відчули безкарність і слабку владу тогож таки беркута який у ті часи був заступником міського голови і вперто не реагував на постійні звернення (доноси) прилучан про так звані додаткові платні послуги в ЦТДЮ, пропускав їх повз вуха і наступник беркута вовк. Спочатку новорічні ранки з подарунками від діда мороза протягом двох тижнів приносили близько 20 тисяч на той час (в день проводилося по 2 новорічні вистави які відвідувало по 100 - 140 дітей кожна з вистав приносила у карман шахрайок від 1 до 1,5 тис грн.). Цікаво в яких звітах чи актах відображені ці кошти і чи знали рядові методисти та керівники гуртків на кого вони працюють? Але це був лише сезонний заробіток який ні в якому разі не міг задовольнити нещасних кумась. І тут за відсутністю контролю з боку контролюючих органів виникла стратегічна ідея перетворити позашкільний заклад, де діти повинні займатися творчістю, в частково дошкільний заклад по підготовці дітей до школи. І дарма що читати і писати вчать дітей не спеціалісти з дипломами дошкільника, головне що все це можна назвати гуртком, а вимог до нього таких як до дитсадків нема. А щоб дітей краще вчили неправильно читати чи писати потрібно батькам ще й кошти здати, які зараз називають благодійними внесками. Тільки чомусь в інших містах ці внески оприбутковуються квитанцією і йдуть на рахунок закладу. За підготовку дітей до школи ні в садочках ні за шкільні підготовчі курси чомусь ніхто грошей не платить, а в багатьох містах такі курси взагалі виведені у приватні заклади. Але не у савченко. Долучивши до стандартного набору предметів дошкільника творчі напрямки такі як танці, малювання чи спів вона постійно рекламує себе як новатора інноваційних технологій в дошкільній освіті, в самої ж диплом заочника-вчителя української мови. Маючи неабияку наглість, ораторські та акторські здібності вона на батьківських зборах які проводить чомусь особисто, зомбує батьків так, що ті ладні віддати все щоб їхня дитина вийшла навченою і здібною. Але ж все це безкоштовно відбувається в дитячих садках. І дарма що за останні років 10 статут ЦТДЮ перезатверджувався кільканадцять разів,і які пункти з'являлися в новому статуті, головне щоб менше хто знав про це, а можновладці вірили у флагмана освіти. Такими реформами і безкарністю в ЦТДЮ створилася ціла академія дошкільних наук яка налічує близько 30 груп по 15 чоловік у кожній. А тепер порахуємо: 30х15=450 учнів кожен з яких здав по 300 грн = 135 тис грн. І це ще не все, паралельно існує груп двадцять курсів англійської мови, які теж сплачуюють примусові благодійні внески, а це ще близько 100 тис грн. Крім того кожна група яких у ЦТДЮ близько 115 здає ще хто скільки зможе, а в кінці навчльного року ще й фарбу здає кожна група на кабінет. От вам і академія фінансових наук. А на яких рахунках чи актах зосереджені такі кошти? Все під грифом таємно сховано в таємному кабінеті великого шахрая-директора тетяни савченко. І вже потім, помріявши яку суму вона покладе в карман, вона з жадібною посмішкою вирішить скільки вона через батьків дозволить покласти на офіційні рахунки, придбати якусь мебель, і скільки кому дати хабаря щоб менше перевіряли. А де ж новорічні ранки, спитає кмітливий читач? Ні, ця ячейка прибутку нікуди не поділася. Тільки тепер все це робиться по новому, по сучасному. Дякуючи "передовим" ідеям ще колишнього міського голови бабія, який бачив все це і заставив відкрити на базі ЦТДЮ комунальне підприємство щоб той прибуток осідав не в кармані савченко а йшов на розвиток установи, а також беркуту який дозволив швиденько ліквідувати нерентабельне КП і перетворити його в приватне підприємсто "ПП Семенченко" на базі бюджетної установи яке чомусь швидко стало рентабельним. Дивний факт-директором КП "Юніор" була чомусь любима кума, права рука і бойова подруга семенченко, яка проміняла педагогічний стаж на нерентабельне КП і за тим же дивним збігом обставин в ЦТДЮ зявляється вже чомусь ПП "Семенченко" яка доречі ще й посаду завуча з виховної роботи обіймає. І знову за тих же дивних обставин таж таки савченко стає головною весільною обрядухою в ПП семенченко, а її синок студент з фотокамерою за кілька тисяч ує стає головним фотомайстром весільних обрядів, ні тобі за аренду платити, ні тобі податки. Окремою статтею доходів проходить літнє оздоровлення, яке чомусь проводить ПП семенченко-це коли діти з оздоровчих таборів шкіл несуть гроші в те ПП за вистави, чи за ігри в парку які проводять керівники гуртків в свій робочий час отримуючи за це заробітну плату з того ж таки бюджету, чи за те щоб зайти у спорткомплекс який встановлений за бюджетні кошти, чи погратися на батуті який беркут дарував ЦТДЮ а зароблені кошти йшли в ПП.
  І все це добре якби не було так гірко бо за все це беркутова команда присвоїла цій шахрайці ще й звання заслуженого працівника освіти (+ 30 % до зарплати а потім ще й до пнсії)-анекдот якийсь, а всі решта-працівники ЦТДЮ отримують зарплату з міського бюджету працюючи невідомо де, чи то в бюджетній установі чи в ПП, і скільки те ПП платить аренди за приміщення та й за працівників теж. І коли проходиш повз цей "флагман освіти" то не розумієш чи то дитячий садок (майже половина груп ЦТДЮ виховує дітей дошкільного віку, а ще й мам вагітних), чи то РАГС для наречених.
  А той таки кмітливий читач вже й запутався мабуть як і наша влада і контролюючі органи -скільки ж тих джерел прибутків у нещасної матері-одиначки.
  А можливо вже досить, можливо таня чао, чао, чао...
  P.s. 17 червня 2014 року савченко офіційно стала пенсіонеркою!!!

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Фото зі статті

Новий склад комісії з преміювання Днями міський голова Ольга...
Останнім часом почастішали звернення на телефони як...
Скільки коштує маєток насправдіДепутат партії «Слуга народу»...
Сьогодні хіба що лінивий не обговорює ситуацію з неприйняттям...
Нещодавно автопарк комунального підприємства «Послуга»...
200 кВт-ийгенератор для КП «Прилукитепловодопостачання» Війна в...
Час від часу виникають непорозуміння між мешканцями...
1633 р. (390 років) – у місті засновано перші цехові організації. Я....
Організація харчування школярів у 2023 році З початком нового...

Хто на сайті

Зараз 3022 гостей и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама