Друкувати цю сторінку

Усе повторюється

Проблема вандалізму в Прилуках стара як світ. Ну ніяк ми не навчимося берегти та поважати працю інших людей і все, що робиться на благо нашого рідного міста.
Згадуючи всі випадки таких руйнувань, голова йде обертом. А комусь же це, напевно, приносить задоволення. Так уже сталося, що найбільше чомусь страждає паркова зона в центральній частині міста, хоч дістається від вандалів і віддаленим мікрорайонам. Спочатку мармурові кулі з Алеї Забашти крали, ліхтарі псували, пізніше дійшли до нововисаджених зелених насаджень. Але найбільше від рук і ніг, а насамперед від нерозумних голів місцевих розбишак потерпають паркові лави.
Так, одним із останніх випадків нищення майна в місті були події в ніч з 13 на 14 вересня, у ході чого було зламано близько десятка лавок і розбито два ліхтарі. Крім того, на око вандалам потрапила одинока урна під стінами міської ради. Мабуть, вирішивши, що такий архітектурний об’єкт не надто вписується в загальний ансамбль будівель виконавчого комітету, її також розбили.
Як стало відомо, події відбулися близько четвертої ранку і, скоріше за все, агресорами були підлітки, які часто проводять свій вільний час у парку та поблизу пам’ятника Т.Г. Шевченку, а відповідно й неподалік будівлі міської ради.


Чудово, що молоді й активні прилучани полюбляють збиратися компаніями та проводити час, насолоджуючись красою Центрального парку. Але часом починають думати, що вони в себе вдома, на власному подвір’ї, і вирішують розставити паркові лавки на власний розсуд, так би мовити «по фен-шую». А от назад усе повернути після гучного гуляння чи то сили, чи розуму не вистачає.
Вандалізм – це проблема дуже актуальна. І її треба вирішувати. Навіщо ж стільки камер у центрі міста понавішували, якщо винних знайти не вдається? Хоча б одного вандала покарали чималим штрафом, то й іншим наука була б.
Любіть своє місто та бережіть те, що для вас зробили.

Анастасія Шурло

Прочитано 4183 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Є проблема
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Останнє від Web-editor

Подібні матеріали